poniedziałek, 31 grudnia 2012

ranking oficjalny

Chciałbym wam zaprezentować ranking telefonów według eisa !!!! Smartphony konkurowały w czterech konkurencjach .

Konkurencja 1 najlepszy telefon
SGS III
Konkurencja 2 najlepszy ekologiczny smartphone
Sony Xperia P
Konkurencja 3 najlepszy smartphone społecznościowy
HTC One S


Konkurencja ostatnia ( 4 ) smartphone  z najlepszym aparatem
Nokia 808
Dzięki za oglądanie





niedziela, 30 grudnia 2012

Najlepsze telefony

Najlepszy jest ( według mnie nie według eisa ) htc one x + i one x
Następny sgs 3 trzecie miejsce zajmuję htc one s . To jest moja trójka a czwarte miejsce zajmuję nokia n9 za wytrzmałośćna baterii ( aż 19 dni !!!) Zdjęcia smartfonów 
( Kolejność nie wg miejsc )
Htc one s
Htc one x +
Nokia n 9
Sgs 3

tak na początek

Jestem Andrzej . Na blogu będę opisywał wszystkie nowinki i to co lubię i nie lubię czyli np nie lubię samsunga galaxy s III choć lubię samsunga galaxy s II i s I . Mam htc desire s (tego po lewej) jestem fanem htc więc za nie długo sobie kupię htc one V (tego na dole) a także mój komp : grafika gts 250 ram 4 gb dysk 80 gb (za nie długo będę miał 500 gb ) i procesor intel pentium dual core 1,8 ghz
A tu zdjęcie pierwszego tła które się nie zmieściło