niedziela, 30 grudnia 2012

tak na początek

Jestem Andrzej . Na blogu będę opisywał wszystkie nowinki i to co lubię i nie lubię czyli np nie lubię samsunga galaxy s III choć lubię samsunga galaxy s II i s I . Mam htc desire s (tego po lewej) jestem fanem htc więc za nie długo sobie kupię htc one V (tego na dole) a także mój komp : grafika gts 250 ram 4 gb dysk 80 gb (za nie długo będę miał 500 gb ) i procesor intel pentium dual core 1,8 ghz
A tu zdjęcie pierwszego tła które się nie zmieściło 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz