Najlepszy jest ( według mnie nie według eisa ) htc one x + i one x
Następny sgs 3 trzecie miejsce zajmuję htc one s . To jest moja trójka a czwarte miejsce zajmuję nokia n9 za wytrzmałośćna baterii ( aż 19 dni !!!) Zdjęcia smartfonów
( Kolejność nie wg miejsc )
Htc one s
Htc one x +
Nokia n 9
Sgs 3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz